НОВІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ ДЛЯ РОЛЕТНЫХ СИСТЕМ «ALUTECH»

 

 

Шановні пані та панове!

 

Група компаній «Алютех» повідомляє про офіційний початок поставок нових внутрішньовальних електроприводів торгової марки «ALUTECH».

 

 Новые внутривальные электроприводы «ALUTECH»  Новые внутривальные электроприводы ALUTECH

 

Ми постійно працюємо над покращенням конструкції моторів, і спільно з виробником, нам вдалося досягти низки удосконалень у порівнянні з існуючими аналогами.

 

Нові мотори мають наступні переваги:

 

  • Вдосконалена система кінцевих вимикачів. Електроприводи ALUTECH мають вбудовані кінцеві вимикачі, виконані з металу (латунь), що, на відміну від пластикових, зменшує ймовірність їх поломки при налагодженні та експлуатації.

 

Примітка: нагадуємо, що настройку механічних кінцевих вимикачів необхідно робити спеціальним пристроєм, яке входить до комплекту кожного електроприводу. Використання шуруповерта категорично забороняється!

  • Модернізоване гальмо. Електроприводи ALUTECH оснащені електромагнітним гальмом, яке, на відмінну від механічного, зменшує зношення комплектуючих та збільшує термін експлуатації виробу.

 

  • Зниження рівня шуму. Завдяки збільшеним вимогам до зазорів, і як наслідок, кращому сполученню деталей, а також застосуванню електромагнітного гальма, знижується рівень шуму при відкриванні-зачиненні ролетної системи.

 

  • Збільшений час безперервної роботи електроприводу. Згідно вимог, що пред’являються до внутрішньовальних приводів, час безперервної роботи повинен складати не менше аніж 4 хвилини. Нова серія ALUTECH не тільки відповідає цим нормативам, але й має додатковий запас до 25%, на відмінну від існуючої серії.
  • Знижено зусилля при відкритті ролети воротком. Завдяки покращеному конструктиву редуктора аварійного підйому (НХК), необхідне зусилля при піднятті ролети воротком знижено до 40%. Наприклад, для моторів серії AM2-PP зусилля складає 6 Nm. В існуючих аналогах — 10Nm. Таким чином, відкривати і зачиняти ролети при аварійному підніманні стало проще і легше.

 

  • Зменшений редуктор в приводах AM2-PP. Ширина редуктора в електроприводах серії AM2-PP складає 24 мм. В аналогічній серії AN-Motors — 27 мм. Зменшений редуктор розширює зону застосування даних моторів при використанні кареток.

 

Наприклад, раніше при застосуванні кареток с приводами NM2-PP потрібно було встановлення збільшеної шини GR100x35. Нова серія AM2-PP може застосовуватись як із стандартними шинами GR90 и GR83, так і збільшеної GR100x35. Крім того, застосування більш економічних шин дозволяє зменшити вартість виробу.

 

  • Кріплення і адаптери в комплекті. Кріплення, що постачаються в комплекті приводу, дозволяють реалізувати різні рішення при монтажі на бічні кришки, консолі і рухливі каретки.

 

  • Сумісність з системами управління. Приводи ALUTECH сумісні з існуючим асортиментом пристроїв управління – автоматикою Nero Electronics, блоками CURD, вимикачами і др.

 

Цінове позиціонування

 

Нові електроприводи «ALUTECH» відносяться до бюджетної лінійки автоматики.  І не дивлячись на багаточисельні поліпшення, ціни встановлені на рівні існуючих аналогів AN-Motors.

 

Таким чином, автоматизовані ролеты не тільки зручніші, але і цілком доступне рішення для споживачів.