ЗАХІСТНІ РОЛЕТИ ALUTECH - КОМФОРТ І ЗАХИСТ В УКРАЇНІ

ВСТИГНІТЬ ЗАМОВИТИ РОЛЬСТАВНІ ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 30% ТІЛЬКИ ДО {lastdate}!
Знижка 50% на монтаж ролетних воріт
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОФІЛЬ
20 РОКІВ ДОСВІДНОЇ РОБОТИ
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ
СЕРТИФІКОВАНІ МОНТАЖНИКИ
МИ ПРОПОНУЄМО КОМФОРТНЕ УПРАВЛІННЯ І НАДІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ
Ролети TREND
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Краще рішення, створене з урахуванням потреб ринку в економічних системах з невисокими вимогами до конструкції
Ролети PRESTIGE
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Створена для унікальних дизайнерських екстер’єрів, виняткового, комфорту, безпеки і довговічності
Ролети SECURITY
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Краще рішення для магазинів, а також для будинків з високими вимогами до безпеки віконних і дверних пройомів
Ролетні Решітки
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Алюмінієві ролетні решітки – висока якість виконання, оригінальний зовнішній вигляд і надійний захист вашого майна
Ролетні Ворота
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Ролетні ворота відмінно підходять для підземних і приватних гаражів, торгових центрів, а також виробничих і складських приміщень
Промислові Ролети
ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ
ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ
ПОКАЗНИКИ МІЦНОСТІ
ОДНОРІДНІСТЬ КОЛЬОРУ
Промислові ролетні ворота – це масивні сталеві конструкції дозволяють закривати великі отвори.

Наші об'єкти

Алютех – ролети як стильне і раціональне рішення

Даруємо комфорт і затишок, які ідеально впишуться в простір з почуттям особистої безпеки

Отримайте стильне і професійне рішення

Для того, щоб ми врахували всі нюанси і навіть більше — замовте безкоштовну консультацію технолога.

Так-так, вона безкоштовна і абсолютно ні до чого вас не зобов’язує!

Наш фахівець приїде за адресою зі зразками та готовими пропозиціями. Ми обговоримо колірну гамму, матеріали, розміри і терміни.

Будь-яке ваше питання не залишиться без відповіді і жодне побажання не пройде повз нашу увагу.

Як вибрати ролети і виконати
сміливі та практичні бажання?

Ми подбали про те, щоб вас більше не мучили сумніви і питання, пов’язані з вибором. Комфорт і безпека, складність і міцність, ціна і вид — кілька взаємопов’язаних факторів, на які слід орієнтуватися під час вибору. Розбиратися в цьому питанні довго, складно і, що важливо, дорого. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас відповідально підійти до справи. Тому пропонуємо свою допомогу. Разом ми розберемо всі технічні і дизайнерські нюанси. У вас буде готовий проект з урахуванням всіх параметрів і побажань буквально за пару годин.

Не відмовляйте собі в задоволенні позбутися непотрібного головного болю.

Унікальні властивості
ролетних систем

Для того, щоб ми врахували всі нюанси і навіть більше — замовте безкоштовну консультацію технолога.

Так-так, вона безкоштовна і абсолютно ні до чого вас не зобов’язує!

Наш фахівець приїде за адресою зі зразками та готовими пропозиціями. Ми обговоримо колірну гамму, матеріали, розміри і терміни.

Будь-яке ваше питання не залишиться без відповіді і жодне побажання не пройде повз нашу увагу.

Шість причин, за якими ролетні системи стали найпопулярнішим засобом захисту вікон і дверей

1. Енергозбереження
Підтримуючи комфортну температуру в приміщенні, ролети дозволяють круглий рік значно економити на кондиціонуванні і опаленні.

2. Захист від шуму і пилу
З закритими ролетами рівень сторонніх шумів в приміщенні знижений, потрапляння піску і пилу на вікна мінімально.

3. Захист від злому і сторонніх очей
Ролети надійно захищають двері, вікна і вітрини від злому і сторонніх очей

4. Захист від негоди
Влітку ролети зберігають в будинку прохолоду, взимку – тепло, навесні і восени захищають від вітру і атмосферних опадів.

5. Комфорт і зручність
Одним натисканням кнопки пульта ролети опустяться і піднімуться за вашим бажанням.

6. Естетика
Безліч колірних рішень і варіантів виконання комплектуючих дозволяє зробити ролети для будівлі будь-якого стилю.

Для підтвердження теплоеффектівності конструкцій ГК «Алютех» провела комплекс досліджень ролет в різних випробувальних центрах, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Результатиіспитаній показали, що при установці ролет тепловтрати через вікна знижуються більш ніж на 30%.

ОСНОВНІ КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ РОЛЕТИ

Ролетні системи (ролокасети) представляють собою ролетне полотно, зібране з вузьких (від 36 до 77 мм) алюмінієвих ролетних профілів (ламелей). Ролетне полотно змотується в рулон на вал. Як правило, вал знаходиться всередині захисного короба. Конструкція ролетних систем також передбачає наявність напрямних шин, по яких рухається ролетне полотно, системи приводу для управління ролетою і системи замикання.

  1. Ролетне полотно – одним з основних елементів захисної ролети, що визначають її функціональні характеристики, є профіль, з якого виконано полотно ролети. Існують два способи виробництва ролетних профілю: методом роликового плющення і методом екструзії (продавлювання). Для захисту вікон на першому поверсі, а також заміських будинків і дач найбільше підійдуть ролетні системи з товстостінного екструдованого 45-міліметрового профілю. Для захисту великих отворів, вітрин магазинів підходять екструдовані профілі, а також 55-міліметрові профілі роликового плющення. Для захисту вікон в квартирі, де необхідна додаткова шумо- і теплоізоляція, найчастіше використовуються профілі роликового плющення з пінним наповненням.
  2. Екструдовані напрямні шини – забезпечують рух роллетного полотна під час намотування його в короб. Залежно від вимог, що пред’являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанціюється, здвоєні).
  3. Захисні короба і бічні кришки – підбираються залежно від екстер’єру приміщення (45, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (роллформінговие або екструдовані).
  4. Елементи управління ролетою – вибір залежить від розміру і ваги ролети, а також зручності управління. Приводи можуть бути ручними або автоматизованими (електроприводи).
  5. Вал і система підвісу – вал ролети і елементи системи підвісу забезпечують намотування полотна в короб, і можуть в той же самий час бути пристроєм запирання (фіксуючий профіль або ригелі блокуючі)

ПЕРЕВАГИ РОЛЕТИ

Якість продукції
Кожен випущений на ГК «Алютех» ролетний профіль – результат грамотно організованого і сучасного виробництва. Так, якість алюмінієвих сплавів майбутніх ролет підтверджено фахівцями випробувального центру «Інституту порошкової металургії» (атестат № BY / 112.02.1.0.0263). Крім цього, товщина алюмінієвої стрічки для сотень тисяч ролет завжди залишається незмінною. Дотримання цієї умови дозволяє утримувати їх міцності на постійно високому рівні. Захист від стирання і стійкість до корозії профілів забезпечує спеціально розроблене лакофарбове покриття. Основними елементами покриття служить лицьова емаль ПУР-ПА і грунт.

Економія енергії
Основне джерело втрат тепла взимку і нагрівання приміщення влітку – віконні прорізи. Саме тому їх захист є одним з найбільш ефективних способів скорочення енергозатрат.Універсальним рішенням є установка ролетних систем, які допомагають економити круглий рік. Тепловізійні знімки показали, що при опущеному ролетних полотні зовнішня поверхня вікна охолоджується на 4,3 ° С, а температура в приміщенні зростає (в ході випробувань на вулиці було близько -12 ° С).

Шумоізоляція
Рівень шуму в міських умовах постійно зростає. У мегаполісі він становить близько 80 дБА. Причиною тому – промислові підприємства, автотранспорт, будівельні роботи. Захистити будинок від зовнішнього шуму і забезпечити спокійний сон допоможуть ролети. Як показали випробування, установка ролет «АЛЮТЕХ» на вікна дозволяє значно знизити рівень шуму в приміщенні. Хороша звукоізоляція ролетних систем підтверджена випробуваннями в СПбГАСУ, а також в науково-технічному центрі по сертифікації будівельних конструкцій та енергоаудиту «БЛОК». Ролетна система в поєднанні з віконною конструкцією дозволяє знизити рівень зовнішнього шуму на 30-35 дБА (в залежності від розміру вікна і типу склопакета). Закрита роллета значно підвищує шумоізоляцію вікна, дозволяючи створити комфортну обстановку для відпочинку і сну.

Захист від злому
100% -ного захисту від злому не існує. Питання лише в тому, скільки часу знадобиться зловмисникам, щоб проникнути в приміщення, і в рівні шуму, який буде при цьому вироблятися. Існуюча система сертифікації визначає вісім класів стійкості до злому Р1-Р8. Клас присвоюється роллетной системі відповідно до рівня її захисних властивостей.
Ролетні системи «АЛЮТЕХ» представлені широким асортиментом профілів, сертифікованих на клас стійкості до злому Р1-Р5. Профілі роликового плющення з пенозаполненіем сертифіковані на клас стійкості до злому Р1 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000, що відповідає мінімальному класу стійкості з часом злому до 10 хвилин. Ролети з екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4 відповідно до ГОСТ Р 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000. Вони підходять для установки на більшості об’єктів, в тому числі в аптеках, ресторанах, банках і т.д. Відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок (1-1,5 мм) і наявності поперечного ребра жорсткості. Для їх злому потрібно спеціальні інструменти.

Вітрова стійкість
При виборі типорозміру ролетних профілю вирішальну роль відіграють габарити отвору і вітровий район, в якому розташовується об’єкт установки ролетної сістеми. В різних регіонах сила вітру варіюється від невеликого вітерця до потужного шторму. Відірвані гілки та інші предмети, підхоплені сильним вітром, можуть розбити скло. З цієї причини дуже важливо правильно підібрати ролетні профілі, завдяки яким захисна конструкція не тільки сама встоїть перед стихією, але і надійно захистить вікна і двері. Всі ролети «АЛЮТЕХ» випробувані на стійкість до вітрових навантажень відповідно до ГОСТ Р 52502-2012, 2.01.07 і EN13659 на випробувальному стенді KS PC (виробництво – Німеччина). Нормативні документи ГОСТ 52502-2012, СНиП 2.01.07-85 і EN 13659 визначають кількість вітрових районів / зон і величину випробувального тиску для кожного з них. Кожна зона включає в себе території з однаковими кліматичними умовами (температура повітря, що переважають і максимальні вітру і т.п.).

офіційний представник
Алютех-К
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!